петок 12/04/2024

ВИДЕО Ужасно невреме ја зафати Британија: Тројца се удавија во река, поплави му се закануваат на северозападот!

Спасувачките служби брзо реагираа во овој драматичен инцидент. Службите за итни случаи реагирале брзо откако возило со тројца мажи паднало