четврток 22/02/2024

Напаѓаат и насилно ги одземаат луѓето кои протестираат за смртта на Навални: Погледнете ја бруталноста на полицијата на Путин во 2 снимки, уапсени над 400 луѓе

Во претходните два дена, луѓето во Русија се собираа во многу градови за да му оддадат почит на опозицискиот лидер

Дали е ова скриена камера? Луѓето во шок поради вештачката елка продадена за 458.000 денари: Скриената приказна е НЕВЕРОЈАТНА

Замислете новогодишна или божиќна прослава без накитена елка, без шарени украси и куп украсни сијалици. Сите знаеме дека елките имаат

Луѓето масовно бегаат по најавата за можно цунами во Јапонија и Филипините, се шират снимки од земјотресот

Земјотрес со јачина од 7,6 степени го погоди островот Минданао на Филипините. Тогаш филипинските служби, како и Јапонската метеоролошка агенција,