петок 12/04/2024

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Хамас киднапирал Србин, се појави и наводна снимка – „Упаднаа во прифатилиштето и почнаа да пукаат во цивили“

Алон Охел, 22-годишен млад човек со српско потекло, исто така бил киднапиран во терористичкиот напад на Хамас на северот на